Złoci Jubilaci – gratulacje

W piątek 28 lutego piękny jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego obchodziły dwie pary: Maria i Jan Zimnowodzcy z Rotmanki oraz Regina i Henryk Żynda z Łęgowa.

Wyrazy uznania i głębokiego szacunku oraz najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pomyślności w umieniu wójta gminy i swoim składał jubilatom przewodniczący Rady Gminy Pruszcz Gdański Marek Kowalski.

Jubilaci otrzymali pamiątkowe upominki, kwiaty oraz nadane im przez Prezydenta RP medale „za długoletnie pożycie małżeńskie”.

Państwo Maria i Jan Zimnowodzcy z Rotmanki doczekali się dwóch córek i trojga wnucząt.

Pani Regina Żynda odebrała medal sama. Małżonek Henryk Żynda przebywa aktualnie w szpitalu. Mieszkańcy Łęgowa doczekali się trojga dzieci i pięciorga wnucząt.