Dofinansowane szkolenie dla branży agroturystycznej

CE2 Centrum Edukacji zaprasza na 2-dniowe szkolenia dofinansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej: Racjonalne gospodarowanie na obszarach Natura 2000 szansą na rozwój gmin.

 

Głównym celem projektu jest przeszkolenie przedstawicieli samorządów lokalnych, przedsiębiorców, inwestorów i podmiotów prowadzących działalność agroturystyczną z zakresu właściwego gospodarowania na chronionych obszarach Natura 2000.

 

szkolenie
szkolenie

Projekt ponadto zakłada przeszkolenie grupy docelowej z zakresu realizacji inwestycji na powyższych obszarach, podwyższenie świadomości na temat możliwości racjonalnego wykorzystania zasobów przyrodniczych na terenie gminy. Zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, prowadzenie lokalnej działalności gospodarczej w sposób nie kolidujący z przedmiotami ochrony obszarów Natura 2000. Cel ten będzie realizowany w trakcie cyklu szkoleń połączonych z warsztatami z zakresu tworzenia praktycznych rozwiązań pro-środowiskowych dla gmin znajdujących się na obszarach Natura 2000.

 

Zaproszenie kierowane jest do: inwestorów, przedsiębiorców, rolników zajmujących się działalnością agroturystyczną, firmy z branży turystycznej oraz wszystkie podmioty gospodarcze zajmujących się szeroko rozumianą ochroną środowiska lub użytkujące środowisko.

 

Dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniu?

dowiesz się jak właściwie gospodarować oraz realizować inwestycje na obszarach Natura 2000

zaplanujesz praktyczne rozwiązania pro-środowiskowe

przygotujesz się do rozmów z pracownikami samorządowymi, inwestorami
i osobami prowadzącymi działalność gospodarczą na chronionych obszarach

będziesz umiał promować swój biznes, który przecież jest wyjątkowy

Uwaga!
O udziale w szkoleniach decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona!

 

Dodatkowo, dzięki dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  masz okazję uczestniczyć w dwudniowym szkoleniu z noclegiem i pełnym wyżywieniem za 18% jego wartości

.

Related posts