Nasza Droga Do Kina

Ciekawy projekt grupy pasjonatów, w tym mieszkańców naszej gminy, którzy tworzą swój pierwszy film krótkometrażowy. Jego premiera  odbędzie się w jednym z gdańskich kin. 

W projekt zaangażowanych jest kilkanaście młodych osób, które nie posiadają doświadczenia  aktorskiego. To właśnie dlatego przez ostatnie pół roku grupa trenowała z profesjonalnym aktorem – Tomaszem Kobielą. Były to głównie zajęcia z improwizacji teatralnej.

Projekt Film
Projekt Film

Film będzie ostrym kinem akcji z lekką dozą poczucia humoru. Sceny będą kręcone w Trójmieście, Pruszczu Gdańskim i na terenie gminy.

Fabuła będzie podzielona na kilka  różnych, pozornie niepowiązanych ze sobą historii, które jednak ostatecznie będą miały na  siebie wpływ. Ponadto, każda z występujących postaci wniesie do scenariusza odrobinę własnej osobowości. Film będzie świeżym połączeniem stałej fabuły oraz odrobiny  improwizacji teatralnej.

Projekt „Nasza Droga Do Kina” od kilku dni jest promowany przez znany   portal finansowania społecznościowego polakpotrafi.pl. Ostatecznym celem jest  uzbieranie 5 tys. złotych. I wszystko wskazuje na to, że się uda, bo na koncie filmu jest już połowa sumy.

 

Projekt Film
Projekt Film

Related posts