OKSiR w Cieplewie zaprasza na casting

Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Pruszcz Gdański z siedzibą w Cieplewie zaprasza 17 lutego 2014 r., o godz. 18:00 do sali kinowo-teatralnej przy ul. Długiej 20A na casting do nowej sztuki produkowanej przez placówkę. Tym razem na warsztat trafi spektakl pt.: „Idąc do, czyli historia Małego Księcia”, którego scenariusz powstał na motywach słynnej książki Antoine’a de Saint-Exupéry’ego.

– Zapraszamy młodzieży od lat 15, utalentowaną aktorsko, tanecznie lub wokalnie – zachęca Grzegorz Antoni Cwaliński, dyrektor OKSiR Cieplewo. – Na przesłuchanie należy przygotować dowolny fragment tekstu lub piosenkę. Gwarantujemy pracę nad warsztatem aktorskim, niesamowitą przygodę na prawdziwej scenie oraz emocje związane z premierą i późniejszymi spektaklami.

Reżyserii podjął się Tomasz Podsiadły – aktor, śpiewak i reżyser, instruktor teatralny związany z gdyńskimi scenami, a scenografię i kostiumy zaprojektuje Magdalena Kurek.

 

Nowa strona www

Zapraszamy na nową domenę internetową Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Pruszcz Gdański z siedzibą w Cieplewie, funkcjonującą pod nieco zmienionym adresem:

www.oksir.pruszczgda.pl

Na nowej stronie internetowej placówki można znaleźć wszelkie informacje na temat działalności OKSiR Cieplewo. W zakładce REPERTUAR jest dostępna aktualna oferta Sali Kinowo-Teatralnej im. Władysława Starewicza, w tym propozycje spektakli dla dzieci i dorosłych, a także seansów filmowych dla najmłodszych (w ramach Bajkowych Niedziel) i dla grup zorganizowanych (np. ze szkół i przedszkoli). W zakładkach: EDUKACJA i TRENINGI publikowana jest oferta warsztatów artystycznych i zajęć sportowo-rekreacyjnych. W zakładkach: STREFA KULTURY, STREFA SPORTU i STREFA REKREACJI przedstawiane są inwestycje, planowane akcje i krótkie relacje z organizowanych przedsięwzięć i dokumentowane są osiągnięcia podopiecznych stałych sekcji. W zakładce WYDARZENIA widnieje najświeższe kalendarium zaplanowanych akcji, imprez i spotkań.

 

Zaproszenie do teatru i kina

W środę, 12 lutego 2014 r., o godz. 18:00 zapraszamy najmłodszych na spektakl teatralny pt. „Calineczka” w wykonaniu aktorów teatru Mer z Łodzi, a 9 i 16 lutego, jak zwykle o godz. 11:30 – na kolejne filmowe Bajkowe Niedziele z animacjami na dużym ekranie. Najświeższa propozycja dla widzów dorosłych to spektakl pt. „Miłość po włosku”, na którą zapraszamy w przyszłym tygodniu, 13 lutego o godz. 18:00 i 20:00. Bilety do nabycia codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-21:00 w BOK OKSiR Cieplewo. A już od marca młodzież i pełnoletnich kinomanów zapraszamy na seanse filmowe w ramach Kina za Rogiem! Szczegóły na nowej stronie OKSiR Cieplewohttp://oksir.pruszczgda.pl/ w zakładce REPERTUAR/KINO.

 

Related posts