POLICJANCI Z POWIATU GDAŃSKIEGO PODSUMOWALI MINIONY ROK

W Komendzie Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim odbyła się narada służbowa, podczas której podsumowano ubiegłoroczną pracę całej jednostki. W odprawie uczestniczył mł.insp. Zbigniew Maj Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku, zaproszeni goście, policjanci i pracownicy cywilni.

Pruszcz Gd. Odprawa roczna 2014r.
Pruszcz Gd. Odprawa roczna 2014r.

Dzisiaj o godz. 09.30 w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim odbyła się odprawa służbowa, podczas której podsumowano wyniki pracy całej jednostki za miniony 2013 rok. W odprawie udział wzięli: Komendant Powiatowy Policji w Pruszczu Gdańskim mł.insp. Radosław Pietrzak, Z-ca Komendanta Powiatowego Policji mł.insp. Marcin Piotrzkowski, kierownictwo, funkcjonariusze i pracownicy cywilni, Starosta powiatu gdańskiego Cezary Bieniasz- Krzywiec. Gościem honorowym spotkania był Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku – mł. insp. Zbigniew Maj.

Prezentację z uzyskanymi wynikami referował Komendant Powiatowy Policji w Pruszczu Gdańskim. Oprócz przedstawienia wyników pracy pruszczańskiej jednostki policji za rok 2013, przedstawiono cele strategiczne na rok 2014. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji  mł.insp. Zbigniew Maj dobrze ocenił pracę policjantów powiatu gdańskiego, podziękował policjantom i pracownikom cywilnym za ich pracę i zaangażowanie.

Starosta powiatu gdańskiego podziękował za owocną współpracę pomiędzy instytucjami, stwierdził, że mieszkańcy wysoko oceniają pracę policji i czują się bezpiecznie.

Related posts