Dzieci śpiewały kolędy w Straszynie

W dniu 17 stycznia dzieci, które śpiewają w podczas niedzielnych mszy świętych zaprosiły rodziców oraz znajomych na pierwszy w ich wydaniu koncert kolęd.

Niespełna pół roku temu rozpoczęły się pierwsze próby, pierwsze występy w kościele, a już teraz może jeszcze nieśmiało, ale przed publicznością twarzą w twarz. Tak naprawdę był to debiut sceniczny, któremu towarzyszyły wzruszenia i radości.

Dzieciom towarzyszyli prowadzący chórek p. Pamela Chłodna śpiew, Marek Rogalski na organach, Krzysztof Krauze na gitarze, Fred Jaroszek na fagocie, Agata Szumnarska na flecie.

Na zakończenie wszyscy artyści oraz obecne na koncercie dzieci zostały obdarowane przez ks. Proboszcza Ryszarda Bugajskiego pysznymi czekoladami. Młodym artystom życzymy wytrwałości w ćwiczeniach i dalszych sukcesów.

Galeria zdjęć z koncertu.

Related posts