Mali aktorzy wzruszyli seniorów

Koło teatralne działające przy Szkole Podstawowej w Wiślinie odwiedziło  podopiecznych Ośrodka Seniorów „Tęcza” w Łapinie. 

Młodzi aktorzy przyjechali ze wzruszającym przedstawieniem  pt. „Sen wigilijny”.

Opowieść traktowała o zmaganiu się dobra ze złem i miało pozytywną puentę. Muzyka Chopina,  Beethovena i pastorałka Preisnera, które towarzyszyły przedstawieniu, dodawały emocji i wzruszenia. Na koniec wspólnie odśpiewano najpiękniejsze polskie kolędy.

Inicjatorem wyjazdu do Ośrodka w Łapinie sołtys Zdzisław Czerwiński, sołtys Żuławki.

Koło teatralne pod opieką nauczycielki Danuty Suszyńskiej działa przy SP Wiślina od 2012 roku.  Chętnie odpowiada za zaproszenia i prezentuje swoją twórczość sceniczną. Startuje również w konkursach teatralnych.

Related posts