94. Urodziny HELENY KĄKOL

Helena Kąkol z Arciszewa obchodziła 94. urodziny. Z tej okazji pogodną jubilatkę odwiedziły wójt Magdalena Kołodziejczak i Teresa Loranty z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

jubilatka Helena

Pani Helena to matka sześciorga dzieci, babcia czternaściorga wnucząt i prababcia sześciorga prawnucząt. W Arciszewie mieszka od 1957 roku, a pochodzi z Mirachowa na Kaszubach.

Wizyta wójt Magdaleny Kołodziejczak i Teresy Loranty z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej sprawiła sympatycznej seniorce wiele radości.

Pani Helena mieszka z synem Marianem, a w codziennych sprawach pomaga jej zatrudniona przez GOPS opiekunka.

Bardzo lubi, kiedy odwiedza ją rodzina i sąsiedzi, a także ksiądz Krzysztof ze Straszyna.

Pani Heleno, życzymy wielu pięknych jubileuszy w zdrowiu i pogodzie ducha!

Bardzo jest ostatnio miło, że nie tylko jubilaci kończący 100 lat życia cieszą się z odwiedzin p. Wójt.