W niedzielę 12 stycznia zagra Orkiestra

Styczeń 9, 2014 w Cieplewo, Finanse, Gmina, Lokalne, Mokry Dwór, OKSiR, Polityka, Zdrowie by admin

Już w najbliższą niedzielę 22. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gramy w Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Cieplewie oraz przy świetlicy wiejskiej w Mokrym Dworze.

OKSiR Cieplewo, gdzie mieścić się będzie sztab gminny Orkiestry, zaprasza do wspólnego „grania” od godz.15:00.  Przewidziano szereg występów zespołów muzycznych,  pokaz tańca orientalnego oraz aukcję podarowanych na WOŚP przedmiotów.

W Mokrym Dworze Orkiestra gra od 14:00. Imprezę rozpocznie wspólna zabawa przy zespole muzycznym. O 15:00 rozpocznie się licytacja podarowanych na aukcję przedmiotów, w tym piłki z autografami zawodników Lechii Gdańsk. Światełko do niego zostanie wypuszczone o 17:00.

Na wolontariuszy oraz gości będzie czekał poczęstunek, a także wiele atrakcji, m.in.: ognisko, fajerwerki i prezentacja wozu strażackiego OSP Wiślina.

Pieniądze zebrane z akcji oraz zbiórek ulicznych zostaną wykorzystane na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Program WOŚP w OKSIR Cieplewo

15:00 – występ dzieci z przedszkola Słoneczna Kraina z Łęgowa

15:30 – warsztaty wokalne Cantare Fugare (koncert piosenek świątecznych)

16:00 – przeboje w wykonaniu Chóru Gminy Pruszcz Gdański