Prestiżowe wyróżnienie dla producentów z Lędowa

Gospodarstwo Rolne Małgorzaty i Janusza Staniaków z Lędowa dołączyło do Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego i otrzymało prestiżowy certyfikat – znak Dziedzictwa Kulinarne – Pomorskie.

dziedzictwo kulinarne

Producenci z Lędowa specjalizują się w wytwarzaniu kiszonej kapusty i ogórków – bez konserwantów i ulepszaczy, metodą tradycyjną.

Znak Dziedzictwo Kulinarne – Pomorskie potwierdza, że żywność nim oznaczona została przygotowana z surowców pozyskanych na Pomorzu, na podstawie tradycyjnych regionalnych receptur i metod.

Członkostwo w sieci obliguje do najwyższej dbałości o jakość serwowanych potraw lub gotowych wyrobów i daje prawo do posługiwania się charakterystycznym logo z czapką kucharską na błękitnym tle.

dziedzictwo kulinarne