Aktywna Rodzinka z nutką historii

Z okazji Dnia Niepodległości zorganizowany został piknik. Piknik Aktywna Rodzinka z nutką historii, zorganizowany przez Sensei Centrum Przygody Żuławka i Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Cieplewie, okazał się wspaniałym spotkaniem, pełnym wrażeń.

Dzieci miały okazję wcielić się w rolę powstańców, odbywając odpowiednie szkolenie, zakończone zdobywaniem barykady i fortu. Było przy tym mnóstwo radości, śmiechu i niezapomnianej zabawy. Organizatorzy zafundowali efekty specjalne w postaci wystrzałów i rac z dymem, co podkreślało jeszcze dodatkowo atmosferą i bardzo podobało się wszystkim uczestnikom.

Nie tylko dzieci dobrze się bawiły. Rodzice mogli skorzystać ze spotkania z dietetykiem, który przybliżył im tematykę zdrowego żywienia dzieci. Dla chętnych odbyło się krótkie szkolenie z instruktorem nordic walking. Spacer po okolicznym lesie sprawił, że uczestnicy nabrali apetytu i chętnie zasiedli przy ognisku piekąc kiełbaski.

Całemu wydarzeniu towarzyszył dobry humor uczestników, którzy nie wystraszyli się niekorzystnej pogody i chętnie spędzili świętowanie Dnia Niepodległości w sposób aktywny i radosny w Żuławce.

Related posts