MOTOROWERZYSTKA UDERZYŁA W STOJĄCĄ CIĘŻARÓWKĘ

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego ustalają przyczyny wypadku do którego doszło dzisiaj rano na drodze wojewódzkiej nr 226 w Wojanowie gmina Pruszcz Gdański. Kierująca motorowerem uderzyła w tył stojącego na pasie ruchu ciężarowego mana z naczepą. 51-latka trafiła do szpitala. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Od kierującej motorowerem pobrano krew aby sprawdzić czy była trzeźwa.

Wojanowo wypadek
Wojanowo wypadek

Do wypadku doszło dzisiaj o godz. 5.00 na trasie Wojanowo Świńcz. 51-latka kierująca motorowerem jadąc w kierunku Świńcza uderzyła w tył unieruchomionej ciężarówki z naczepą. Samochód stał na pasie ruchu ponieważ doszło do awarii. Kierująca jednośladem trafiła do szpitala wojewódzkiego w Gdańsku. 46-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy. Od kierującej jednośladem pobrano krew do badań.

Policjanci ustalają przyczyny wypadku oraz apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozsądek i zachowanie ostrożności, szczególnie jeśli nie sprzyja nam aura pogodowa. Upewnijmy się zanim wykonamy jakikolwiek manewr na drodze.

Related posts