Festiwal Gramy Rap vol.III

Już w najbliższą sobotę zapraszamy do ZSO Nr1 w Pruszczu Gdańskim, gdzie odbędzie się III edycja Festiwalu Gamy Rap!Chętnych do wysłuchania zespołów, które wygrały I etap konkursu „Grand Prix Gramy Rap” zapraszamy na stronę: Gramy Rap.

 

W programie:

10:00 Wystawa Fotograficzna – podczas festiwalu Kuba Bąk

10:00 Warsztaty Audio DG PRO Dawid Gorgolewski

12:00 Warsztaty Rysunkowe Mural & Komiks Łukasz Poller

14:00 -15:30 / Próby wykonawców

15:30 -17:00 / Występy zespołów konkursowych

17:30 – 18:00 / Freestyle Gymbattle / Eliminacje

18:00 / The Ostprausters / Koncert

18:30 / Freestyle Gymbattle / Bitwy

18:40 / Ćwierćfinał / Bitwy

19:30 / Edzio / Koncert

20:10 / Półfinał / Bitwy

20:30 / Stochu / Koncert

21:10 / Finał / Freestyle Gymbattle

21:30 / Grand Prix / Ogłoszenie wyników/ Wręczenie nagród / Koncert nagrodzonych

22:00 / Kisiel / Koncert

22:35 / Gedz / Koncert

 

 

Wstęp na warsztaty i koncerty jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Bitwy Freestyle’owe, które poprowadzi Yah (organizator Freestyle King), czynny działacz wielu eventów na terenie 3-miasta.

Wpisowe wynosi 10 zł, zwycięzca zgarnia całą pulę oraz nagrody rzeczowe.

Znajdź wydarzenie na —>>> FACEBOOK <<<—

Warsztaty Audio – Podstawy obróbki dźwiękowej, w tym mix/mastering poprowadzi Dawid Gorgolewski, autor kursów w tej dziedzinie —>>> KURS REALIZACJI DŹWIĘKU <<<—-

KONKURS GRAND PRIX – Jest to szansa dla młodych artystów aby pokazać się szerszemu gronu jak i zagrania koncertu przed gwiazdą wieczoru. Grupę zgłoszonych kandydatów oceniać będzie kadra dziennikarzy, działaczy Gramy Rap oraz inwestorów.

Celem zmagań jest wyłonienie uczestników Koncertu Konkursowego o nagrodę „Grand Prix” Gramy Rap Festival vol.3 Pruszcz Gdanski 2013, który odbędzie się w dniu 9 listopada. Zwycięzca zagra 15 minutowy koncert przed gwiazdą wieczoru oraz wygra profesjonalny teledysk zrealizowany przez firmę Osso Media. Dodatkowo spośród składów/zespołów biorących udział w Grand Prix, publiczność wytypuje jeden skład, który dostanie nagrodę pieniężną wysokości 200zł.

Gramy Rap Afisz 2013-6(1)

Related posts