Magda Gessler kręci i gotuje w Straszynie

Październik 23, 2013 w Lokalne, Straszyn by admin

Jedną z kolejnych restauracji, które odwiedza wraz z kamerą p. Magda Gessler jest restauracja mieszcząca się w Straszynie.

Kuchenne Rewolucje w Straszynie - fot. MC

Kuchenne Rewolucje w Straszynie – fot. MC

Od wtorku 22 października do czwartku realizowane są zdjęcia do kolejnego odcinka „Kuchennych Rewolucji”. Tym razem z kamerą oraz radami przybyła do Restauracji „One Way” mieszczącej się w kompleksie Kemer w Straszynie. Właściciele już od jakiegoś czasu przygotowywali się do planowanych zmian i rewolucji. Czy promocja jaką niesie ze sobą „Kuchenna Rewolucja” wpłynie na lepsze potrawy, a przede wszystkim na popularność lokalu przekonamy się pewnie już niedługo.

Zwiastun nakręconego odcinka.

Kuchenne Rewolucje – zwiastun 15 odcinka, sezon 8

Kuchenne Rewolucje w Straszynie - fot. MC

Kuchenne Rewolucje w Straszynie – fot. MC

Obecnie okoliczna młodzież śledzi z zainteresowaniem powstałe zamieszanie, liczy na zrobienie zdjęcia, czy autograf. Realizacja programu owiana jest tajemnicą, producent nie wyraża zgody na spojrzenie za kulisy, a to z reguły wzmaga ciekawość.

Gratulujemy pomysłu i czekamy na efekty. Odcinek realizowany w Straszynie pojawi się na antenie TVN-u za około dwa miesiące.

Dla wszystkich czekających na autografy jest informacja że jutro około godziny 14.00 będzie je można otrzymać.

Poniżej jeden z efektów odwiedzin lokalu prze p. Magdę.

Śledzę Magdę Gessler odc. 10 POD JABŁONKĄ ŁÓDŹ