Magda Gessler kręci i gotuje w Straszynie

Jedną z kolejnych restauracji, które odwiedza wraz z kamerą p. Magda Gessler jest restauracja mieszcząca się w Straszynie.

Kuchenne Rewolucje w Straszynie - fot. MC
Kuchenne Rewolucje w Straszynie – fot. MC

Od wtorku 22 października do czwartku realizowane są zdjęcia do kolejnego odcinka „Kuchennych Rewolucji”. Tym razem z kamerą oraz radami przybyła do Restauracji „One Way” mieszczącej się w kompleksie Kemer w Straszynie. Właściciele już od jakiegoś czasu przygotowywali się do planowanych zmian i rewolucji. Czy promocja jaką niesie ze sobą „Kuchenna Rewolucja” wpłynie na lepsze potrawy, a przede wszystkim na popularność lokalu przekonamy się pewnie już niedługo.

Zwiastun nakręconego odcinka.

Kuchenne Rewolucje – zwiastun 15 odcinka, sezon 8

Kuchenne Rewolucje w Straszynie - fot. MC
Kuchenne Rewolucje w Straszynie – fot. MC

Obecnie okoliczna młodzież śledzi z zainteresowaniem powstałe zamieszanie, liczy na zrobienie zdjęcia, czy autograf. Realizacja programu owiana jest tajemnicą, producent nie wyraża zgody na spojrzenie za kulisy, a to z reguły wzmaga ciekawość.

Gratulujemy pomysłu i czekamy na efekty. Odcinek realizowany w Straszynie pojawi się na antenie TVN-u za około dwa miesiące.

Dla wszystkich czekających na autografy jest informacja że jutro około godziny 14.00 będzie je można otrzymać.

Poniżej jeden z efektów odwiedzin lokalu prze p. Magdę.

Śledzę Magdę Gessler odc. 10 POD JABŁONKĄ ŁÓDŹ

 

 

Related posts

19 Thoughts to “Magda Gessler kręci i gotuje w Straszynie”

 1. weget

  Byłem z rodziną dwa razy i jedzenie żadna rewelacja za drogo i nie wszystko da się tam zjeść. Syn zamówił słynne Pancake’i z zakalcem a proszek do pieczenia szczypał w język, skrzydełka odgrzewane. Jak to się mówi ” wełna nie wełna, aby d…..pa była pełna.

 2. Klaudia

  Byłam, sprawdziłam. Rewelacja! Złośliwe uwagi i komentarze – chyba od konkurencji. Ja zjadłam fishburgera, a mój mąż hamburgera – bajka! Dodatkowo wyśmienita lemoniada. Właściciele mili i uśmiechnięci, klimat rewelacyjny! 🙂 POLECAM!!!

 3. Nie Polecam

  ODRADZAM, pojechałem z rodziną i jako jedyny nie dostałem zamówienia, było nas 5 osób a tylko 4 dania podali. Potem mimo oburzenia, zamówiliśmy lody, I ZNOWU zapomnieli o jednym, totalny brak organizacji, przerost możliwości…. chamstwo i jeszcze raz brak organizacji, pani kelnerka której spytaliśmy się co z jednym Cheeseburgerem nawet niepofatygowała się przyjść i powiedzieć na czym stoimy, czy będzie i jeśli tak to za ile, czy nie zamówiliśmy i czy to ich błąd może ?? PO TYM WSZYSTKIM MAM DOŚĆ RESTAURACJI GESLEROWEJ, która według mnie szasta ludźmi na lewo i prawo i nie ma wcale za grosz szacunku do drugiej osoby. Osobiście znam kogoś kto miał bezpośrednią styczność z jej charakterem, i mówi to samo, że ma wygórowane mniemanie że HOO HOO, Pozdrowienia.

 4. Grecia

  Wczoraj byłam z rodzinką hamburgery bardzo dobre cene bym troszkę zmniejszyła bo będąc w Kościerzynie po rewolucji to tam kosztuja 7.5zl więc róznica jest spora..Mąż za mówił pizze też mu smakowała:)wystrój bardzo ładny klimatyczny,obsługa też bardzo miła i właścicielka uśmiechnięta:)jednym słowem warto przyjechać POLECAM:):)

 5. Głodny

  Byliśmy wczoraj rodzinka na obiad i niestety wszystkie 4 hamurgery były przypalone. Mięso, surówki smaczne, ale przypalone bułki psujy smak.Obok na stolikach było to samo, prawie każdy miał lekko przypaloną bułkę. Chyba to nie ten poziom. Nie zachwyciło mnie. W telewizji wygląda lepiej i smaczniej. Ale życzę powodzenia

 6. Marek,Agata

  Dzisiaj bylismy z żoną w restauracji i niestety wyszliśmy bardzo rozczarowani.Za barem rwstauracje prowadzą same dzieci,ktore nie mają pojęcia co się dzieje w restauracji.Zanim usiedzlismy do stolika odrazu zostalismy poinformowani,ze czas oczekiwania na cheesburgera to okolo godziny.Poczulismy sie tak jak bysmy zostali wypraszani z restauracji.Myslę,ze restauracja miala najlepszą reklamę jaką można sobie wymarzyc czyli reklama w TVN lecz tak naprawdę nie dbają o klienta zniechęcając go na wejsciu.
  Moja rada to za barem powinien stac ktos zorientowany co sie dzieje w knajpie a nie dzieci.Kolejna rada to dbałosc o klienta.

  1. Przemek

   Boże jacy ci ludzie dziwni, lepiej przyjąc zamówienie i miec przez godzinę gdzieś klienta niż go poinformowac, że będzie musiał czekac… jakaś masakra, pozniej pewnie by powiedział, że nie został poinformowany! LUDZIE OBUDZCIE SIE! TERAZ TAM MUSI BYC KOCIOŁ I TRZEBA TROCHE MYŚLEC ZANIM SIE COS POWIE!

  2. głodomorr

   ludzie co za syf zimne spalone suche male i drogie jak gessler tak gotuje to współczuje jej rodzinie to co tam jest nie nadaje sie do jedzenia ochyda szkoda kasy

 7. pidbull

  Ja byłem tam z moiom dziewczynom ola i tesz mi nie smakowalo a wontrubka była surowa prawie a Ola to miała placki spalone wole maka

  1. Przemek

   z tego co wiem, to nigdy nie było tam wątróbki 🙂

  2. Bea

   bo wątróbka!!!! może była dobra!!!maskara analfabeci!!!ludzi piszcie po POLSKU’!!!

 8. Ola

  Nawet przed rewolucjami kuchnia była smaczna. Nie wiem jak jest teraz, ale życzę Tobie Kasiu wszystkiego dobrego i sądzę, że poradzisz sobie świetnie.

 9. Straszynianka

  Masakra jakaś … poszłam tam po „rewolucji” z córką na obiad ….. w menu nie było nic ciekawego no ale trzeba było wybrać COŚ 🙂 wybrałam pierogi ze szpinakiem ponoć domowego wyrobu . Nie było . No to wzięłam „danie dnia” sznycel z jajkiem z ziemniakami opiekanymi i surówką . Jadalny był tylko sznycel niestety . Ziemniaki suche , spieczone bez smaku , surówka z kiszonych ogórasów i innych kiszonek (sam kwas) , jajko ścięte na twardo na sznyclu . Córcia zamówiła naleśniki z czekoladą polane sosem toffi . Dostała dwa spalone placki polane toffi (tym do lodów) w dodatku dwóch kolesi obok zamówiło pierogi ruskie a dostało z mięsem hahaa … Nie sądzicie że to żenada ?? 🙂 nawet z „królową”) Gessler nie dadzą rady … przykre

 10. Przemysław

  bardzo smacznie – POLECAM

 11. zyczliwy

  Ja też tam jadłem, jedzenie bardzo dobre 😉 Jakoś nigdy nie natrafiłem na surowego kotleta, a jadłem ich tam wiele.
  Zresztą jakiej opinii można się spodziewać po kimś kto pisze rosół przez „u” i „Hanburger” hahah pozdrawiam.

  1. ola

   Witam pana mądrego!a czego się można spodziewać po takim facecie co zwraca uwagę o takie bzdury życzę panu z całego serca aby nigdy nie popełniał błedów ortograficznych pani Miodek naraaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

   1. pan Mądrala :)

    Fakt, pominąłem jeszcze szczegół pisania imienia i nazwiska małą literą:) Jadłem wcześniej, było dobre a teraz jest super. Zawsze się znajdzie ktoś taki jak Pani, który wciąż narzeka 😉 pozdrawiam

 12. ola

  witam !byłam wrestauracji merlin po kuchennych rewolucjach i musze przyznać że nigdy tak nie jadłam czegoś tak obrzydliwego , i aż niechce mi sie wierzyć że pani magda gessler mogła coś takiego polecić .rosuł woda po makaronie 8 pln niby nie dużo , hanburger 14 pln wielkość małej bułki kajzerki (mini mini burger )bez smaku i surowe mięso i miska z łyżeczką surówki , tak niewiele za tak wiele i bez smaku , nie polecami odradzam !!!!!! CO BYŁO DOBRE TYSKIE Z BUTELKI HEE :):):)

  1. re

   do Pani Ola, proszę się naprawdę nauczyć pisać poprawnie. Jak dla mnie hamburgery bomba, mam nadzieję, że jakość przed oszczędnościami u Was wytrzyma, bo inaczej po prostu do Was nie wrócą. Pozdrawiam !

Leave a Comment