Impresario Gulbicki Przedstawia KONCERT – opera, operetka i musical

Koncert organizowany jest przez Impresario Gulbicki założone przez Pana Marka Gulbickiego, który wyjechał do Anglii 25 lat temu na statku „Batory”. Przemierzył niemal każdy zakątek świata, współpracował z międzynarodowymi orkiestrami symfonicznymi, a jego muzyczna pasja towarzyszy mu niemal na każdym kroku.
Plakat
Plakat

Marek Gulbicki jest jednym z w muzyków orkiestry symfonicznej BBC w Londynie. Osiągnął szczyt kariery zawodowej, a jako członek Polish City Club prężnie promuje kulturę polską w Wielkiej Brytanii. Obecnie jako założyciel Impresario Gulbicki zajmuje się również promocją młodych artystów, z tego też powodu postanowił zorganizować koncert w pobliżu Gdańska, gdzie wiele lat mieszkał.

 

Koncert odbędzie się w Galerii Szczudło w Straszynie przy ulicy Młyńskiej 7, 20 października, w niedzielę o godz.16:00.

Właścicielem galerii jest Pan Bohdan Szczudło, rzeźbiarz, który spędził wiele lat w Berlinie restaurując tam zabytki. Więcej informacji odnośnie galerii może Pan znaleźć na stronie: www.ornamenty.pl.
Koncert zagrają młodzi artyści : Arleta Julia Krutul- sopran, Janusz Żak- bas, Tomasz Jocz – fortepian, oraz Pan Marek Gulbicki który będzie pełnił rolę konferansjera.
Uczestnikami będą miłośnicy muzyki klasycznej, Chcemy trafić do mieszkańców Straszyna, Pruszcza Gdańskiego, a także Trójmiasta. Celem koncertu będzie zarówno o promocja młodych artystów, jak i nowo powstałej Galerii Szczudło.
Bielety można zamawiać pod numerem telefonu 797 610 989 bądź mailowo impresariogulbicki@onet.pl.

Related posts