Szkoła Podstawowa w Wojanowie ma 65 lat!

Wojanowo. Szkoła Podstawowa ma 65 lat!

11 października Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Wojanowie obchodziła Dzień Edukacji Narodowej. Już po raz 65-ty!

65-lecie sp Wojanowo
65-lecie sp Wojanowo

Tegoroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej stanowiły dla Szkoły Podstawowej w Wojanowie także jubileusz 65-lecia. Z tej okazji w uroczystym apelu – poza uczniami i nauczycielami – wzięli udział zaproszeni goście: dawni pedagodzy tej szkoły, a także Józef Witek, jej były wieloletni dyrektor.

65-lecie sp Wojanowo
65-lecie sp Wojanowo

Zawsze mieliśmy zdolnych uczniów, którzy tańcem i śpiewem zdobywali uznanie dla szkoły. Obecnie naszą chlubą są mali aktorzy – mówiła Danuta Kamińska, dyrektor szkoły.

65-lecie sp wojanowo3
65-lecie sp Wojanowo

Po części oficjalnej uroczystości, w której starsi uczniowie przypomnieli historię szkoły, nastąpiła część artystyczna. Dzieci piosenką i kwiatami podziękowały wszystkich nauczycielom i pracownikom placówki za ich trud i poświęcenie. Przed publicznością wystąpił również teatr MaJo z humorystycznym przedstawieniem pt. „Kawka u kawki”.

Related posts