Trening Szkółki Piłkarskiej w Rotmance

Padający deszcz, chłód za oknem nie są w stanie zatrzymać adeptów piłki nożnej w domu. Młodzi chłopcy od roku trenują na fali Euro 2012. Kilka razy w tygodniu spotykają się na zajęciach, gdzie poznają techniki gry. Przygotowują się do swojego pierwszego turnieju. Mimo jesiennej pogody z wielkim zapałem ganiają za piłką.

Trening na Rotmance - fot. MC
Trening na Rotmance – fot. MC

Radość i zapał to dwa motory, które mobilizują grupę blisko 60 chłopców i w tym jedną zawodniczkę do treningów. W najbliższą niedzielę kilkunastu z nich zagra po raz pierwszy w swoim życiu w turnieju. Jest to dla nich wyróżnienie i zapewne dobra zabawa. Trenerzy Dariusz Kusiak i Łukasz Poźniak wyznaczyli pierwszą grupę do gry w Trąbkach Wielkich. W kolejnych turniejach mają grać następni, aby każdy mógł ograć się i poznać ducha rywalizacji oraz związane z tym emocje. Wiadomo, że na tym poziomie i w tym wieku nie ma znaczenia jakie będą wyniki, dla wszystkich ma to być dobra zabawa.

Do tego też przede wszystkim na mawiają rodziców, aby dać chłopakom jak największą frajdę z tego co robią.

Kilka migawek z dzisiejszego treningu.

Więcej informacji o szkółce można znaleźć na stronie: www.akademialechii.pl

Related posts

One Thought to “Trening Szkółki Piłkarskiej w Rotmance”

Comments are closed.