Co dalej z Różaną i Kwiatową w Borkowie?

Kwiatowa w Borkowie - fot. M. Cabaj
Kwiatowa w Borkowie – fot. M. Cabaj

Miesiąc temu została oficjalnie odebrana (dopuszczona do użytku) ul. Różana w Borkowie. Wielka radość mieszkańców, w końcu mogą dojechać do swoich posesji bez ryzyka urwania lub uszkodzenia zawieszenia w samochodzie. Wszystko niemal idealnie, jednak niemal.

Po pięciu latach wysiłków i zabiegów jest coś co właściwie nie powinno być czymś nadzwyczajnym, nowa nawierzchnia, chodniki, lampy uliczne, podjazdy itp. Właśnie lampy uliczne jak na razie nie wiadomo w jakim celu postawione, skoro przez miesiąc czasu, świeciły trzy razy i w tym raz tuż przed odbiorem, drugi raz w trakcie odbioru i po raz trzeci przypadkowo jak się zachmurzyło. A poza tymi wyjątkami jak było ciemno tak nadal jest.

Mniej szczęścia mają natomiast mieszkańcy ul. Kwiatowej. Po odbiorze Różanej zapowiedź, że od przyszłego tygodnia rusza budowa ul. Kwiatowej i co? I nic, firma pracująca przy sąsiedniej ulicy, posprzątała po sobie i to chyba na dobre, bo jak wyjechała to do dnia dzisiejszego jej nie widać. Kto wie ile jeszcze czasu mieszkańcy będą czekać na swoją kolej.