Co dalej z Różaną i Kwiatową w Borkowie?

Kwiatowa w Borkowie - fot. M. Cabaj
Kwiatowa w Borkowie – fot. M. Cabaj

Miesiąc temu została oficjalnie odebrana (dopuszczona do użytku) ul. Różana w Borkowie. Wielka radość mieszkańców, w końcu mogą dojechać do swoich posesji bez ryzyka urwania lub uszkodzenia zawieszenia w samochodzie. Wszystko niemal idealnie, jednak niemal.

Po pięciu latach wysiłków i zabiegów jest coś co właściwie nie powinno być czymś nadzwyczajnym, nowa nawierzchnia, chodniki, lampy uliczne, podjazdy itp. Właśnie lampy uliczne jak na razie nie wiadomo w jakim celu postawione, skoro przez miesiąc czasu, świeciły trzy razy i w tym raz tuż przed odbiorem, drugi raz w trakcie odbioru i po raz trzeci przypadkowo jak się zachmurzyło. A poza tymi wyjątkami jak było ciemno tak nadal jest.

Mniej szczęścia mają natomiast mieszkańcy ul. Kwiatowej. Po odbiorze Różanej zapowiedź, że od przyszłego tygodnia rusza budowa ul. Kwiatowej i co? I nic, firma pracująca przy sąsiedniej ulicy, posprzątała po sobie i to chyba na dobre, bo jak wyjechała to do dnia dzisiejszego jej nie widać. Kto wie ile jeszcze czasu mieszkańcy będą czekać na swoją kolej.

Related posts

One Thought to “Co dalej z Różaną i Kwiatową w Borkowie?”

  1. […] W trakcie budowy jest również ulica Kwiatowa w Borkowie, na której układane są kolejne odcinki krawężników, utwardzana nawierzchnia oraz jest już zwieziona kostka. Sam proces budowy z pewnością jest uciążliwy dla okolicznych mieszkańców, którzy obecnie brną poprzez czasami jeszcze większe błoto. Jednak można patrzeć z nadzieją w przyszłość, ponieważ jak zostało napisane pod koniec sierpnia, nie było długo wykonawcy na placu budowy. Zobacz  – Co dalej z Różaną i Kwiatową w Borkowie? […]

Comments are closed.