Rowerem przez Pruszcz

Po raz drugi spotykamy się na przejeździe rowerowym przez Pruszcz. Nasz poprzedni przejazd spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem. Uczestniczyliśmy  licznie w święcie rowerzystów jakim był poprzedni rajd ulicami Pruszcza.  Pokazaliśmy, że jest nas wielu – sympatyków jazdy rowerem. W naszym  mieście przybywa ścieżek rowerowych,  przybywa  też miłośników rowerów. Teraz proponujemy trochę inną trasę. Przejedziemy miedzy innymi przez 49 Bazę Śmigłowców Bojowych, gdzie będzie można zrobić sobie pamiątkowe fotografie na tle maszyn bojowych.  Po przejeździe na teren CKiS-u -zapraszamy na pyszną wojskową grochówkę!

Rowerem przez Pruszcz
Rowerem przez Pruszcz

Trasa przejazdu rowerowego 07.09.2013 r.

Zbiórka przy stadionie CKiS  godz. 14.30

Start  godzina 15.00– Stadion CKiS –ul. Chopina – ul. Grunwaldzka – ul. Raciborskiego –

ul. Strzeleckiego  –  ul. Cicha – ul. Spokojna – ul. Ogrodowa – ul. Wojska Polskiego – ul. Grunwaldzka

– ul. Nowowiejskiego – ul. Dworcowa  – ul. Chopina Wiadukt – ul. Powstańców W-wy- ul. Skalskiego

 – 49 BŚB pas startowy (postój pamiątkowe fotografie ze sprzętem wojskowym) – Giełda  –

ul. Powstańców W-wy – ul. Szkolna – ul. Droga Słowackiego – ul.  Kasprowicza – ul. PCK –

Obwodnica Pruszcza – ul. Podmiejska – ul. Chopina – CKiS.

Zakończenie: Stadion CKiS  ok. godz. 17.00 (wojskowa grochówka, ognisko)

Można dołączyć na trasie!

Równolegle z przejazdem rowerowym na starym korcie odbędzie się organizowany wspólnie z  Fit Factory i Fundacją Słoneczko I Pruszczański Maraton POWER BIKE, maraton na rowerach stacjonarnych. Trzech instruktorów poprowadzi zabawę na 100 rowerach!

Related posts