Żuławski Tulipan 2013 – Relacja

Z kamerą gościliśmy w Mokrym Dworze gdzie odbywa się już piąta edycja tej imprezy. Dzień dzisiejszy przywitał wszystkich słoneczną pogodą co przyczyniło się do tego, że jeszcze więcej osób zechciało spędzić inaczej wolny czas, wielokrotnie całymi rodzinami w miłej atmosferze. Na miejscu było wiele atrakcji i właściwie każdy miał szansę znaleźć coś dla siebie. Dzieci mogły spotkać się z bohaterami polskich kreskówek, brać udział w quizach, grach i zabawach. Była część rekreacyjna i ruchowa, nie brakowało jadła i napoju, cukrowej waty i tradycyjnych przekąsek.

W układaniu dywanu z tulipanów wygrała drużyna Słoneczniki, stanowisko nr  15.

 

Poniżej  mała galeria i materiał wideo.

 

Related posts

2 Thoughts to “Żuławski Tulipan 2013 – Relacja”

  1. […] inny motyw przewodni. Za nami: Ormiańskie wzory, Rok Chopinowski, Rok Jana Heweliusza, EURO 2012, Tulipanowy bajkowy świat i Tulipany dla Jana Pawła […]

  2. […] Żuławski Tulipan 2013 – Relacja […]

Comments are closed.