Zajęcia dla dzieci ze Straszyna

Festyn - Mat. Prasowe
Festyn – Mat. Prasowe

W dniu 21.08.2013 OKSiR organizuje zajęcia rekreacyjne dla dzieci w wieku szkolnym z sołectwa Straszyn. Zajęcia będą odbywały się na przystani kajakowej w Juszkowie.

W planie są gry i zabawy dla dzieci (łącznie z pływaniem kajakimi) oraz poczęstunek. Zapewniona jest opieka. Wyjazd dzieci autokarem o godz. 9:30 z parkingu przy szkole przy ulicy Poprzecznej.  Dzieci zostaną odwiezione również na parking przy szkole. Czas trwania zajęć to około 4 godziny.

Mając na uwadze ograniczoną ilość proszę pilne wstępne zgłaszanie dzieci. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres email soltys.straszyn@gmail.com (preferowany sposób zgłoszeń) lub telefonicznie pod nr 514 087 200.

Uwaga – Aktualnie godzin wyjazdu/przyjazdu:

– Wyjazd 9:40 (parking przy szkole przy skrzyżowaniu ulic Poprzecznej i Starogardzkiej)

– Odbiór dzieci w tym samym miejscu o godz. 14:10  

Related posts