GTS Juszkowo z pucharem!!!

IV Memoriał Tomasza Słupeckiego - fot. M. Cabaj
IV Memoriał Tomasza Słupeckiego – fot. M. Cabaj

Gminne Towarzystwo Sportowe Pruszcz Gdański po raz czwarty zorganizowało Memoriał Tomasza Słupeckiego. Turniej odbywał się na 4 boiskach z udziałem 15 drużyn z powiatu gdańskiego. 

 W poszczególnych grupach zwycięzcami okazali się:  Sokół Ełganowo z gminy Trąbki Wielkie, GTS Broker Rotmanka z Gminy Pruszcz Gdański, Korona Cedry Małe z Gminy Cedry Wielkie oraz GTS Juszkowo z Gminy Pruszcz Gdański.

 W półfinałe  Sokół Ełganowo pokonał GTS Rotmankę (w karnych 3-2, w meczu było 0-0). W drugim półfinale Korona Cedry Małe przegrała z GTS Juszkowo 0-1. W meczu o III miejsce Korona pokonała GTS Rotmankę 2-1. W finale GTS Juszkowo pobiło Sokoła w karnych 6-5.

IV Memoriał Tomasza Słupeckiego - fot. M. Cabaj
IV Memoriał Tomasza Słupeckiego – fot. M. Cabaj

Przez najbliższy rok przechodnim pucharem zaopiekuje się Juszkowo.

 Królem strzelców IV Memoriału został Franciszek Frankowski z GTS Rotmanka (4 trafienia). Najlepszym zawodnikiem okazał się Daniel Gugniewicz z Korony Cedry Małe. Z kolei tytuł najlepszego bramkarza zdobył Karol Kusaj z Gminy Trąbki Wielkie.

 Puchary i medale wręczyła wójt gminy Pruszcz Gdański Magdalena Kołodziejczak.

Galeria zdjęć z Memoriału

Related posts

One Thought to “GTS Juszkowo z pucharem!!!”

Comments are closed.