IV Runda Rusocin Cup

IV Runda Rusocin Cup 2013 - fot. M. Cabaj
IV Runda Rusocin Cup 2013 – fot. M. Cabaj

Niedziela spędzona w Rusocinie obfitowała w wiele wrażeń i doznań. Fani sportów mogli przebierać w stopniowaniu emocji. Tego samego dnia o godzinie 11.00 rozpoczął  IV Memoriał Tomasza Słupeckiego rozgrywany na czterech gminnych boiskach oraz IV Runda Rusocin Cup na Autodromie w Rusocinie. 

Podczas zawodów na Autodromie klasyfikowanych było 31 aut w formie Time Attack. Była to już IV Runda Rusocin Cup. Przy upale blisko 30 stopniowym, parnym dusznym powietrzu, słońcu skrywającym się za chmurami, dynamiczne szybkie przejazdy nie były wcale łatwą sprawą. Najszybszym, te warunki jednak zbytnio nie przeszkadzały. Poniżej publikujemy listę czasów oraz punktacji aktualnej rundy oraz klasyfikację generalną jeszcze z przed IV Rundy. Zapraszamy też do galerii zdjęć.

[gview file=”http://bemarmedia.home.pl/autoinstalator/wordpress3/wp-content/uploads/2013/08/Wyniki-IV-Rundy-Rusocin-Cup-2013-04.08.2013.pdf”]

httpv://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=CKm6qolfAhk

 

Tegoroczne terminy rund – pozostaje jeszcze jeden wrześniowy termin, który ze względu na Rally Land zostanie podany przez organizatora:

30.Marzec.2013
02.Czerwca.2013
07.Lipca.2013
04.Sierpień.2013
01.Września.2013
Generalka Rusocin Cup po III Rundzie
Generalka Rusocin Cup po III Rundzie

 

Galeria zdjęć z IV Rundy Rusocin Cup 2013

 

Related posts