VW Mania – Start już dziś

VW Mania 2012 - fot. M. Cabaj
VW Mania 2012 – fot. M. Cabaj

Już dzisiaj sesją na Faktorii w Pruszczu Gdańskim rozpocznie się XV doroczny zlot miłośników marki VW – VW MANIA 2013.

W dniach od 26 – 28 lipca 2013 r. na terenie lotniska w Pruszczu Gdańskim oraz na Faktorii będzie można podziwiać najciekawsze i najatrakcyjniejsze modele kultowego producenta.

Tegoroczny program przygotowany przez organizatorów obejmuje:

Wyścig na 1/4 mili o Puchar Mobil 1 z podziałem na klasy, Wyścig na dochodzenie, Pokaz Stuntu Motocyklowego, Konkursy Car – audio, Wieczorne sety w wykonaniu: DJ Drilla, DJ MatSpar, DJ Young Dee, DJ MajaKov, „Show & Shine” o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego, Pokaz Driftu w wykonaniu ekipy SRT Garage, Tor kartingowy (gokarty), Loty widokowe, Bibobus, Sexi myjnia, Turniej wirtualnych wyścigów ulicznych na symulatorach przygotowanych przez ekipę z PITSTOPU, Wyścigi samochodów RC, na stoisku firmy SONAX, na którym w czasie Zlotu odbędą się pokazy profesjonalnego odrestaurowania i zabezpieczenia lakieru oraz tapicerki.

Jest to największa tego typu impreza organizowana w Polsce. Część zeszło rocznych atrakcji można zobaczyć poniżej.

Galeria i relacja z pierwszego dnia na Faktorii  w Pruszczu Gdańskim pod tym linkiem

Related posts