PILNE- Barcelona nie zagra w sobotę w Gdańsku

Piłka którą miała grać Barcelona z Lechią Gdańsk - fot. M. Cabaj
Piłka którą miała grać Barcelona z Lechią Gdańsk – fot. M. Cabaj

Dzisiaj o godz. 17.00 odbędzie się konferencja prasowa, na której organizator poinformuje o dalszych działaniach związanych z odwołanym meczem.

W związku z odwołaniem meczu pomiędzy Lechią Gdańsk i FC Barceloną informujemy, że w środę 24/07/2013 r. zostaną podane szczegóły procedury zwrotu biletów.

Szczegółowe informacje opublikowane zostaną na stronie super-mecz.pl

Oświadczenie agencji Masala Interactive w sprawie odwołania Super Meczu

W związku z nawrotem choroby Tito Vilanovy, trenera FC Barcelony, katalońska drużyna podjęła w geście solidarności z nim decyzję o odwołaniu przylotu do Polski na Super Mecz z drużyną Lechii Gdańsk. O tym fakcie dowiedzieliśmy się w piątek, 19 lipca 2013 r. w późnych godzinach wieczornych. Z tego powodu zaplanowane na 20 lipca spotkanie na PGE Arena nie odbędzie się. Agencja PSP, organizator meczu, negocjuje ze sztabem FC Barcelony inny termin meczu. Szanując decyzję piłkarzy FC Barcelony, przepraszamy kibiców i osoby zaangażowane w projekt za wszelkie utrudnienia związane z odwołaniem meczu. W sobotę, 20 lipca 2013 r., do godz. 15.00 poinformujemy Państwa o dalszych działaniach związanych z odwołaniem przedsięwzięcia.

Z wyrazami szacunku

 Prezes Masala Interactive

Oświadczenie agencji Polish Sport Promotion w sprawie odwołania Super Meczu

 W związku z nawrotem choroby Tito Vilanovy, trenera FC Barcelony, katalońska drużyna podjęła – w geście solidarności z nim – decyzję o odwołaniu przylotu do Polski na Super Mecz z drużyną Lechii Gdańsk. Z tego powodu zaplanowane na 20 lipca spotkanie na PGE Arena nie odbędzie się. Agencja PSP, organizator meczu, negocjuje ze sztabem FC Barcelony inny termin meczu. Informację o nowym terminie spotkania podamy możliwie jak najszybciej. Szanując decyzję piłkarzy FC Barcelony, przepraszamy kibicówi osoby zaangażowane w projekt za wszelkie utrudnienia związane z odwołaniem meczu.

„Nastroje w drużynie są tak złe, że nie zagramy w Polsce” – wyjaśnia Sandro Rosell po złożeniu oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia Tita Vilanovy, który  został zmuszony do rezygnacji ze stanowiska trenera. Barcelona rozpoczęła negocjacje z organizatorem meczu i Lechią Gdańsk na temat nowej daty meczu, który miałby odbyć się w najbliższym możliwym terminie. 

 Barcelona nie zagra w tę sobotę w Gdańsku przeciwko Lechii. „Po przedyskutowaniu  tej sprawy z kapitanami, piłkarzami i trenerami, zdecydowaliśmy się nie lecieć jutro na mecz do Polski, ponieważ  nastroje w zespole nie są do tego odpowiednie” – wyjaśnił Sandro Rosell, prezes Barcelony zaraz po ogłoszeniu, że Tito Vilanova nie może być nadal trenerem Barcelony.

 Wspólna decyzja

 Decyzja została podjęta wspólnie z głównymi zawodnikami Barcelony oraz młodymi graczami klubu, którzy wspierali Barcelonę podczas treningów.  Nastroje w drużynie są na tyle złe, że mecz nie może odbyć się w tę sobotę. Należy przypomnieć, że jutro o godz. 20.30 Barcelona miała rozegrać pierwszy mecz w sezonie przygotowawczym 2013/2014.

 Ustalanie nowego terminu

 Barcelona rozumie niedogodności jakie podjęta decyzja spowodowała dla wszystkich fanów, którzy zakupili bilety na mecz i chcieli zobaczyć drużynę w Gdańsku. Klubowi jest bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji.  W związku z tym,  Barcelona, w porozumieniu z organizatorem meczu oraz z Lechią Gdańsk, pragnie ustalić nowy termin meczu, by móc zagrać w Polsce w najbliższym możliwym terminie.

Related posts