Wspaniały ślub Patrycji Witka i Michała Buchalika (Lechia Gdańsk)

Sobotę 29 czerwca 2013 r. na datę swojego ślubu wybrali Patrycja Witka i Michał Buchalik (bramkarz Lechii Gdańsk).

Para Patrycja i Michal
Patrycja i Michał Buchalik – fot. M. Cabaj

Na godzinę 15.00 do kościoła św. św. Piotra i Pawła w Chmielnie Patrycja i Michał zaprosili rodzinę i przyjaciół, aby wraz z nimi przeżyć sakrament małżeństwa. Młoda Para wraz z gośćmi uczestniczyła w uroczystej liturgii, której przewodniczył ks. Proboszcz Andrzej Miszewski, a homilię wygłosił ks. Lesław Idzik. Po mszy nowożeńcy razem z gośćmi przejechali w kolumnie samochodów eskortowanej przez czterech motocyklistów do Hotelu Kiston w Kistowie, gdzie przy taktach muzyki i wielu atrakcjach bawili się aż do białego rana.

Życzymy wszelkiej pomyślności Młodej Parze na nowej drodze życia.

IMG_6541a
Patrycja Witka i Michał Buchalik – fot. M. Cabaj

Related posts

One Thought to “Wspaniały ślub Patrycji Witka i Michała Buchalika (Lechia Gdańsk)”

  1. Wszystkiego najlepszego dla nowożeńców 🙂

Comments are closed.