Bezpieczeństwo najważniejsze

Za nami IV Gminny Konkurs o Bezpieczeństwie „Bezpieczna droga do szkoły” dla uczniów z klas II i III.

Doroczny konkurs ma na celu propagowanie zasad bezpiecznego poruszania się po drodze i podnoszenia wiedzy w tym zakresie.
Na uczniów czekał test, a także dogrywka, która polegała na jak najszybszym ułożeniu znaków drogowych oraz przyporządkowaniu ich do grupy znaków.

Konkurs bezpieczna droga – fot. mat. prasowe UGPG

Wyniki prezentowały się następująco:
Klasy II:
I miejsce – Seweryn Wawrynowicz– uczeń Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Grudnia ’70 w  Łęgowie
II miejsce – Michał Ilnicki– uczeń  Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Borkowie
III miejsce – Martyna Paradzewska– uczennica Szkoły Podstawowej im. Romualda Traugutta w Wojanowie
Klasy III:
I miejsce – Aurelia Pietrzykowska- uczennica Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Borkowie
II miejsce –Lena Wojcieszkiewicz– uczennica Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Grudnia ’70 w  Łęgowie
III miejsce – Szymon Jaśkiewicz- uczeń  Szkoły Podstawowej im. Romualda Traugutta w Wojanowie

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Każda ze szkół otrzymała puchar.
Nagrody w konkursie ufundowali: Urząd Gminy Pruszcz Gdański, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Borkowie, Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku.

UGPG