Już 6 kwietnia Mały Wielki Bieg!

Zapraszamy wszystkich biegaczy na Mały Wielki Bieg, który odbędzie się 6 kwietnia 2019 r. w pięknych okolicach gmin Pruszcz Gdański, Kolbudy i Przywidz. Zaplanowano zmagania na dystansie 68 km oraz 13 km (ze stacjami zadaniowymi!).

Bieg na dystansie 13 km to bieg to nie tylko pokonanie dystansu, ale również wykonanie zadań inspirowanych jednym z najtrudniejszych elementów szkolenia kandydatów do elitarnej jednostki morskiej SEAL. Na specjalnie przygotowanych punktach czekać będą instruktorzy, którzy mają dla biegaczy zadania takie jak pompki, przysiady, burpees a nawet… strzelanie! Oczywiście, część zadań to niespodzianki! Bieg będzie z pewnością prawdziwą przygodą. A kto może wziąć w nim udział? Praktycznie każdy, kto chce przeżyć coś więcej niż pokonanie trasy biegowej od startu do mety. Ukończenie tego biegu każdemu przysporzy wiele radości i satysfakcji.

Gościem specjalnym imprezy będzie wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu i boksie – Iwona Guzowska

Dodatkowo, odbędą się biegu dla dzieci w trzech kategoriach: rocznik 2013 i młodszych na dystansie ok. 100m, rocznik 2012-2010 dystans ok 200 m, rocznik 2009 – 2008 na dystansie ok. 400m. Zapisy wyłącznie w dniu biegu o godz. 9:30 w biurze zawodów. Limit zawodników wynosi po 50 uczestników na każdą z kategorii wiekowych (łącznie 150 osób).

To nie koniec atrakcji. Dla wszystkich czekają ciekawe animacje i smaczny poczęstunek.

 

Najważniejsze informacje:
– Termin: 6 kwietnia 2019 r.
– Miejsce: Start i meta – Szkoła Podstawowa w Straszynie (ul. Starogardzka 48)
– Dystans „Wielkiego Biegu” (WB) ok. 68 km – start godzina 6:00
– BIEG DZIECI – 10:00 (zapisy 9:30)
– Dystans „Małego Biegu” (MB) ok. 14 km (bieg ze stacjami sprawnościowymi) – start godzina 11:00
Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie Szkole Podstawowej w Straszynie (w dniu biegu)
– Biuro zawodów czynne w czwartek w dniu 4 kwietnia 2019 r. w Mediatece (Dworcowa 6A, 83-010 Straszyn) w godzinach od 18:00 do 20:00 oraz w piątek 5 kwietnia w godzinach 16:00 – 18:00. W tych godzinach odbędzie się odbiór pakietów startowych.

Zapisy: Tutaj

Strona FB Biegu

UGPG

Related posts