Ferie na półmetku, oferta na wolne dni

O to, by dzieci nie nudziły się w drugim tygodniu Akcji Zima 2019 w Gminie Pruszcz Gdański, tradycyjnie zadbają instytucje kultury i lokalne stowarzyszenia. Szczegółowy program zajęć organizowanych w OKSiBP Cieplewo, Mediatece w Straszynie i świetlicach na terenie gminy jest dostępny w bezpłatnym folderze, który przed feriami trafił do szkół i przedszkoli. Informator można też otrzymać w OKSiBP i Mediatece oraz filii bibliotecznej w Wiślinie.

W poniedziałek, 18 lutego, Ośrodek w Cieplewie zaprasza do Galerii „Kaloryfer” na wernisaż „Zwariowany podwieczorek, czyli wieczór w krainie czarów”. Na ekspozycję złożą się inspirowane „Alicją w krainie czarów” Lewisa Carrolla prace dzieci z Małej Akademii Sztuk Pięknych w OKSiBP. Podczas wernisażu zaplanowany jest też pokaz połykaczy ognia i szczudlarzy, magiczny Teatr Baniek oraz warsztaty plastyczne: U Szalonego Kapelusznika, Zawsze Jest Pora na Herbatkę i Maski Włóż. Podczas wernisażu będzie można też liczyć na poczęstunek: napoje i zaczarowane ciasteczka. Początek o godz. 17:00. Impreza dla dzieci w wieku 5-13 lat. Wstęp na atrakcje zaplanowane w ramach „Zwariowanego podwieczorku” jest bezpłatny, ale na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy (tel. 728 415 566).

OKSiBP zaprasza też do Kina w Cieplewie na filmy dla dzieci. Harmonogram seansów i więcej informacji na stronie www.oksibp.pruszczgdanski.pl  w zakładce KINO/REPERTUAR (http://pruszczgda.pl/kino-kultura/repertuar-kino ).

Pełna oferta OKSiBP na ferie (w tym dotycząca balów karnawałowych, spektakli teatralnych i zajęć sportowych realizowanych w świetlicach na terenie gminy) jest dostępna w folderze AKCJA ZIMA 2019 w Gminie Pruszcz Gdański.(http://oksibp.pruszczgda.pl/images/AKCJA_ZIMA_2019_INTERNET.pdf )

Related posts