Pruszczańscy policjanci współpracują z policją europejską

Wczoraj policjanci z Pruszcza Gdańskiego zatrzymali dwóch mężczyzn. 55 – latek był poszukiwany przez biuro międzynarodowe zrzeszające policję z całego świata, a za 56-latekiem sąd wydał list gończy. Współpraca polskich funkcjonariuszy z policjami z innych państw jest codziennością w służbie. Wielokrotnie przez policjantów z Polski wykonywane są czynności dzięki którym można pomóc mundurowym z wielu krajów.

Kryminalni z Pruszcza Gdańskiego  w swojej codziennej pracy zajmują się nakazami i listami gończymi, na podstawie których szukają osób, które miały wcześniej zatargi z prawem. Wczoraj ( 11 lutego br.) policjanci zatrzymali 55 i 56 – latka, którzy byli poszukiwani. 55- latek był poszukiwany przez międzynarodowe biuro zrzeszające policję z całego świata. Praca polskich policjantów pomogła w ustaleniu miejsca jego przebywania. Mundurowi z Polski w ramach dalszej współpracy oczekują na informacje z innego kraju, co do dalszych losów 55 – latka. 56-latek był poszukiwany na podstawie wydanego przez sąd listu gończego. Zatrzymany mężczyzna został przewieziony przez policjantów do aresztu śledczego, gdzie przez najbliższe lata odbędzie swoją zasądzoną kare.

Współpraca polskich funkcjonariuszy z policjami z innych państw jest codziennością w służbie. Wielokrotnie przez policjantów z Polski wykonywane są czynności dzięki którym można pomóc mundurowym z wielu krajów.

RPPG

Related posts