Zaproszenie na debatę społeczną

Komendant Powiatowy Policji w Pruszczu Gdańskim zaprasza na debatę społeczną pn „Dekalog Bezpieczeństwa Seniorów”. Spotkanie odbędzie się 30 października 2018 roku o godz. 14.30, w sali gimnastycznej znajdującej się w Zespole Szkół Nr 1 w Pruszczu Gdańskim przy ul. Niemcewicza 1.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim wraz ze słuchaczami Uniwersytetu III Wieku z Pruszcza Gdańskiego planują zorganizowanie debaty społecznej dotyczącej bezpieczeństwa seniorów. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się jak ustrzec się przed naciągaczami oraz wpłynąć na bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania. Wspólnie wypracowane zostaną sposoby zapobiegania i zwalczania przestępstw oraz wykroczeń. Funkcjonariusze poruszą również kwestie nowych przepisów w ruchu drogowym.

Debata społeczna odbędzie się 30 października 2018 roku o godz. 14.30, w sali gimnastycznej, Zespołu Szkół Nr 1 w Pruszczu Gdańskim, ul. Niemcewicza 1.