Czterej poszukiwani listem gończym zatrzymani

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego w ciągu jednego dnia zatrzymali cztery osoby, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości chcąc w ten sposób uniknąć kary.  Byli to mężczyźni w wieku od 34 do 48 lat za którymi sądy wydały nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego. Dzięki pracy mundurowych zatrzymani odbędą wcześniej zasądzone kary.

W swojej codziennej pracy policjanci z Pruszcza Gdańskiego zajmują nakazami i listami gończymi, na podstawie których szukają osób, które miały wcześniej zatargi  z prawem. Celem funkcjonariuszy jest ustalenie miejsca pobytu tych osób, a następnie zatrzymanie ich. Powód ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości może być tylko jeden, chęć uniknięcia kary i pozostania jak najdłużej na wolności. Tym razem dzięki działaniom policjantów czterech mężczyzn poniesie konsekwencję swoich wcześniejszych czynów.

Trzech zatrzymanych zostało od razu przewiezionych do aresztu, gdzie odbędą swoje zasądzone kary. Jeden z nich okazał dowód wpłaty grzywny i sąd uznał, że zastosował się do wyroku.

PPG

Related posts