Rusza konkurs „Piękna Wieś 2018”

Po raz kolejny wybierzemy najokazalsze ogrody oraz najpiękniejszą miejscowość w naszej gminie.

Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach: „Zagroda rolnicza”, „Zagroda nierolnicza”, „Wieś”.

Mogą w nim brać udział zagrody wiejskie rolnicze, w tym gospodarstwa agroturystyczne, zagrody nierolnicze oraz wsie z terenu gminy Pruszcz Gdański. Uczestnikami konkursu nie mogą być natomiast, laureaci I miejsc zdobytych w poprzednich trzech edycjach w kategorii ,,Zagroda rolnicza” i ,,Zagroda nierolnicza”. W kategorii ,,Wieś” wyłączeniu podlega zwycięzca z roku poprzedniego.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie deklaracji do Urzędu Gminy Pruszcz Gdański.

Termin przyjmowania deklaracji do udziału w kategorii ,,Zagroda rolnicza” i ,,Wieś” upływa dnia 30 marca 2018 roku, natomiast w kategorii ,,Zagroda nierolnicza” upływa dnia 15 maja 2018 roku.

Karta zgłoszenia „Zagroda rolnicza” – KLIKNIJ TUTAJ

Karta zgłoszenia „Zagroda nierolnicza”- KLIKNIJ TUTAJ