Czy rozpoznajecie tego mężczyznę?

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim szukają sprawcy przywłaszczenia mienia znalezionego do którego doszło w jednym ze sklepów w Pruszczu Gdańskim. Związek z prowadzonym dochodzeniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, szukają sprawcy kradzieży do której doszło 07 stycznia 2018 roku około godziny 12:00 w jednym  ze sklepów znajdującym się w m-ci Pruszcz Gdański. Mężczyzna przywłaszczył sobie telefon komórkowy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę st. sierż. Sławomirowi Holc dzwoniąc na nr 58 78-54-215 lub na numer 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

st.sierz. Jakub Radziwilaki