Czy rozpoznajesz go, Policjanci szukają tego mężczyzny!

Policjanci z Komisariatu Policji w Trąbkach Wielkich szukają sprawcy kradzieży do której doszło w jednym z domów w Skowarczu. Związek z prowadzonym dochodzeniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trąbkach Wielkich, szukają sprawcy kradzieży do której doszło 20 lutego 2018 roku około godziny 12:00 w domu jednorodzinnym znajdującym się w m-ci Skowarcz gm. Pszczółki. Młody mężczyzna ukradł kosztowności za ponad 2 tyś złotych.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Trąbkach Wielkich. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę sierż. sztab. Grzegorzowi Lis dzwoniąc na nr 58 78-54-319 lub na numer 997, mailem: grzegorz.lis@gd.policja.gov.pl, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

MC

Related posts

One Thought to “Czy rozpoznajesz go, Policjanci szukają tego mężczyzny!”

  1. Pomysł głupi jak ch. Państwo PiS musi za wszystko i wszystkich decydować. Kiedy alkohol od 13? Godzina policyjna od której? generic cialis

Comments are closed.