Studenci seniorzy powrócili na zajęcia

Rozpoczął się II rok zajęć w Akademii seniora gminy Pruszcz Gdański. Wczoraj w Ośrodku Kultury, Sportu i Biblioteki Publicznej w Cieplewie odbył się pierwszy wykład, na którym pojawił się wręcz nadkomplet studentów.

Zanim jednak seniorzy zanurzyli się w otchłań wiedzy, w nowym roku akademickim powitała ich wójt gminy Pruszcz Gdański, Magdalena Kołodziejczyk przedstawiając plan zajęć na najbliższe miesiące i życząc mnóstwa niezapomnianych wrażeń.

Wykład niemal w całości poświęcony był zagadnieniom związanym ze zdrowym stylem życia, a studenci – seniorzy, jak zawsze bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach. Najbliższe spotkanie już 5 marca, a tematem głównym będzie praktyczna wiedza dotyczącą ubezpieczeń.

UGPG