The Moon, to zespół z Trójmiasta z wokalistką z Rotmanki

Ich debiutancki krążek wydany w 2017 roku zatytułowana Nów walczy o miano płyty roku 2017  w Trójmieście!

Wydaniem płyty zajęła się sopocka firma Solion, a w sesji nagraniowej wziął udział Wojtek Horny, klawiszowiec ONA i KOMBII.

 

Zespół Moon

W ramach promocji płyty zespół gościł m.in. w Teleexpresie u Marka Sierockiego, w TVP Gdańsk i na falach kilkudziesięciu stacji radiowych, udzielając wywiadów, prezentując utwory i uczestnicząc w audycjach na żywo. W wielu niezależnych stacjach kompozycje zespołu zajmowały, i wciąż zajmują, wysokie miejsca na listach przebojów. Formacja zadebiutowała również na falach PR WRKL 910 AM w Nowym Jorku, z półgodzinnym wywiadem i prezentacją muzyki w najlepszym czasie antenowym.

Rok 2017 upłynął pod znakiem USŁYSZ KSIĘŻYC LIVE 2017, była to seria kilkunastu koncertów zarówno klubowych, jak i większych plenerowych imprez, między innymi występy jako support Agnieszki Chylińskiej czy Oddziału Zamkniętego.

Album „Nów” doczekał się do już trzech teledysków promujących materiał. Za obrazki do  utworów: „Ślady”, „Obojętność” i „Pani Domu” odpowiada Adam Tarnowski i Klip48.

The Moon

Zachęcamy wszystkich do oddania na nich głosów do końca stycznia za pośrednictwem FB: https://www.facebook.com/questions/883009885203402

Anna Z

Related posts