Nowa linia 851 Gdańsk – Pruszcz – Cedry Wielkie – Tczew od 02.01.2018

Od 02.01.2018 r. (wtorek) uruchomiona zostanie nowa linia komunikacyjna nr 851 kursująca na trasie:

Gdańsk, Dworzec Autobusowy – 3 Maja – Błędnik – Podwale Grodzkie – Wały Jagiellońskie – Trakt Św. Wojciecha – Pruszcz Gdański: Grunwaldzka – Chopina – Powstańców Warszawy – Roszkowo – Grabiny-Zameczek – Trutnowy – Cedry Wielkie (z zajazdem do osiedla przy ul. Leśnej) – Leszkowy – Długie Pole – Giemlice – Steblewo – Krzywe Koło – Koźliny – Czatkowy – Tczew: Czatkowska – Łąkowa – Kolejowa – Mostowa – Gdańska – Dworcowa – Tczew, Węzeł Integracyjny / Dworzec.

Rozkład jazdy linii 851 ważny od 02.01.2018 r.

Autobusy będą kursowały od poniedziałku do soboty, a rozkład jazdy został tak ułożony, aby zapewnić dogodny dojazd do miejsc pracy i nauki m.in. w Pruszczu Gd., Gdańsku, czy Tczewie.

Na trasie linii 851 obowiązuje bilety jednorazowe, które można zakupić u kierowcy autobusu (w tym ulgowe dla dzieci i młodzieży oraz ulgowe ustawowe) oraz bilety miesięczne, które można nabyć w punktach sprzedaży na dworcu autobusowym w Gdańsku oraz w budynku Urzędu Gminy Pruszcz Gd. Cennik dla linii 851 dostępny tutaj.

Schemat  linii 851

 

Czekamy na Państwa opinie odnośnie nowej linii, rozkładu jazdy, cen biletów i jakości usług – marketing@pks.gdansk.pl .

Related posts