IV Strasznie Fajny Dzień Dziecka w Straszynie

Organizatorzy IV SFDD w Staszynie zapewnili wiele atrakcji dla najmłodszych jak i trochę starszych, a przede wszystkim wstrzelili się z super pogodą.

To już szósta edycja festynu rodzinnego organizowanego z okazji Dnia Dziecka, która dzięki doskonałej organizacji oraz zaangażowaniu wielu osób jak i firm okazała się wspaniałym wydarzeniem, na które wiele dzieci ze Straszyna, ale i okolic z utęsknieniem czeka cały rok.

Dla każdego coś miłego: dmuchane zjeżdżalnie, trampolina, boisko z piłką do nogi, malowanie twarzy, występy na scenie, zajęcia artystyczne, dyscypliny sprawnościowe, zajęcia wojskowe, wata cukrowa, kiełbaski to chyba większość atrakcji dnia.

Zbiórka charytatywna, ale i bieg dla dzieci z niepełnosprawnością to także kierunek, w którym zmierzają organizatorzy – Dzień Dziecka ma być dniem, w którym spełniane są marzenia wszystkich dzieci.

Poniżej krótka relacja fotograficzna, jako uzupełnienie filmowej.

Dziękujemy za wspaniały Dzień Dziecka.

(MC)

Related posts