Festyn Rodzinny w Borkowie

Boisko szkolne w Borkowie w sobotę 27 maja 2017r. zapełniało się dziećmi wraz z rodzicami, pogoda sprzyjała, a humory także.

W końcu pogoda poprawiła się na dobre, a nawet lepiej, było pogodnie i ciepło, ale nie za gorąco, co sprzyjało rodzinnemu spędzeniu czasu na wolnym powietrzu. Kolejny już festyn rodzinny zorganizowany z rozmachem oferował dla każdego coś miłego. Przedszkolaki, ale także uczniowie podstawówki bardzo licznie odwiedzili tego dnia tereny boisk i placu zabaw. Tym razem nie obowiązek szkolny, a rozrywka dominowały.

Liczne konkursy i zabawy były premiowane darmowymi lodami, co zachęcało do uczestnictwa w różnorodnych konkurencjach. Niektóre przeznaczone były dla dzieci, ale były i takie, w których uczestniczyli również rodzice.

Przedszkolaki pod czujnym okiem opiekunów jak i rodziców również wesoło spędzały czas. W pobliżu przedszkola była przewidziana strefa zabaw dla najmłodszych.

Ogrodzone boisko zdominowali piłkarze, którzy w swoich kategoriach wiekowych uczestniczyli w mini turnieju.

Były także atrakcje dla ciała, kto potrzebował posilić się mógł skosztować doskonałego bigosu, własnoręcznych wypieków, a także wsiąść udział w loterii fantowej.

Była także rozrywka na trampolinie oraz zajęcia z animatorami, nie zabrakło także Straży Gminnej z fotelem pokazującym jak ważne jest zapinanie pasów w aucie oraz Strażacy, prezentujący swój Wóz Bojowy.

Na koniec, nie zabrakło schłodzenia ciał w czym pomogli strażacy.

(MC)

Related posts