Prace naprawcze na ul. Kasztanowej w Borkowie

Zgodnie z zapowiedziami na zlecenie Urzędu Gminy zostały wykonane prace naprawcze na ul. Kasztanowej (odcinek Owocowa – Łąkowa).

Następnym etapem pracy będzie ułożenie na tym odcinku płyt odzyskanych z rozbiórki przebudowywanych ulic.
Wyrównany został też odcinek Kasztanowa – Łąkowa, a ten zakres prac w porozumienie z Urzędem Gminy wykonał deweloper.
W najbliższym czasie wójt zorganizuje spotkanie z wszystkimi deweloperami, którzy budują w sąsiedztwie ul. Kasztanowej i przewożą tędy ciężkie ładunki.

Oby przeprowadzone prace umożliwiły w miarę normalny przejazd tym odcinkiem Kasztanowej i posłużyły na dłużej.

Magdalena Bielicka i (MC).