Przedstawiamy zastępcę wójta

Z nowym rokiem wójt Magdalena Kołodziejczak powołała zastępcę. Został nim Daniel Kulkowski, 31-latek z Żukczyna.

Daniel Kulkowski aniel Kulkowski

Wicewójt jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz technikiem inżynierii środowiska i melioracji. Doświadczenie zawodowe zdobył pracując 12 lat w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim – ostatnio jako zastępca naczelnika Wydziału Architektury i Budownictwa.

W Urzędzie Gminy Pruszcz Gdański będzie odpowiadał za inwestycje i remonty, gospodarkę komunalną, rolnictwo oraz melioracje, a także ochronę środowiska.

Jest pełen zapału i pierwszy dzień pracy uważa za udany.
– Gmina jest duża, więc i dużo obowiązków przede mną. Ich realizację z pewnością ułatwi mi fakt, iż jestem mieszkańcem gminy i dobrze znam teren – dodaje.

Magdalena Bielicka