Oddaj krew, nie bądź obojętny

Nie bądźmy obojętni, oddajmy siebie potrzebującym! Pod takim hasłem będzie przebiegała ambulansowa akcja poboru krwi. Akcja odbędzie się przez budynkiem pruszczańskiej policji.  Inicjatorem idei honorowego krwiodawstwa w środowisku policjantów i innych zaprzyjaźnionych służb mundurowych jest policyjny klub honorowych dawców krwi z Gdyni.

W piątek (02 grudnia br.) w godz. 9.00-12.00 przed budynkiem komendy powiatowej policji w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Wita Stwosza 4 odbędzie się ambulansowa akcja poboru krwi. Inicjatorem akcji jest policyjny klub honorowych dawców krwi z Gdyni. Akcję przeprowadzi regionalne centrum krwiodawstwa i krwiolecznictwa w Gdańsku. W akcji mogą wziąć udział osoby zdrowe, ważące minimum 50 kg.  Przed pobraniem krwi należy zjeść lekkie śniadanie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych 🙂

Marzena Szwed-Sobańska