Złote gody państwa Unrat

Jadwiga i Zdzisław Unrat z Borkowa obchodzili 50 rocznicę pożycia małżeńskiego. W Urzędzie Stanu Cywilnego złoci jubilaci przyjęli z rąk wójt Magdaleny Kołodziejczak medale nadane przez Prezydenta RP.

Złote gody państwa Unrat
Złote gody państwa Unrat

Państwo Unrat do naszej gminy przeprowadzili się z Gdańska. Wychowali dwóch synów i doczekali się czwórki wnuków. Dzieci z rodzinami mieszkają na stałe w USA, jednak nie zabrakło ich na wydanym przez jubilatów przyjęciu.

Życie zawodowe pani Jadwigi wiązało się z oświatą, a pan Zdzisław pracował jako elektrotechnik i, czym bardziej zasłynął, muzyk. Grał i śpiewał w najbardziej znanych lokalach i hotelach – również za granicą.

Pogodnemu małżeństwu życzymy wielu lat w zdrowiu i szczęściu!

Magdalena Bielicka

Related posts