Stypendia dla wybitnych

Wójt Magdalena Kołodziejczak już po raz piąty nagrodziła stypendiami najwybitniejszych uczniów, mieszkańców naszej gminy (niekoniecznie uczniów naszych szkół).

Stypendia dla wybitnych
Stypendia dla wybitnych

Aby otrzymać stypendium I kategorii należało wykazać się wysoką średnią (5,5 w przypadku szkół podstawowych i 5,3 w przypadku gimnazjów) oraz osiągnięciami na szczeblu ogólnopolskim. Do tego wyjątkowego grona należeli: Maja Stęsicka, Aleksandra Piechówka, Jagoda Jaworska, Emilia Król, Agata Popek, Karolina Osowska, Szymon Piechnik, Amelia Kopcych, Jagoda Burzyńska, Magdalena Stramska, Marta Wiśniewska, Kinga Szczęk i Julia Rogowska.
Stypendium II kategorii za osiągnięcia na szczeblu wojewódzkich i wysoką średnią ocen (również 5,5 w szkole podstawowej i 5,3 w gimnazjum) otrzymali: Michał Morgaś, Magdalena Hejnowska, Oliwia Zyngiel i Martyna Kamrowska.

M. Bielicka

Related posts