Olimpiada Sołectw w Łęgowie

W słońcu i dobrych humorach nasi mieszkańcy rywalizowali podczas VII Olimpiady Sołectw.

Wyciskanie sztangi na ławeczce, kręgle czy tor przeszkód – były konkurencje i dla sprytnych dzieci, i dla silnych dorosłych.  O tym, jakie sołectwo poradziło sobie najlepiej, przekonamy się podczas dożynek. To właśnie 11 września w Wiślince zostaną ogłoszone wyniki i wręczone nagrody.
– Od lat staramy się zachęcać mieszkańców do sportu, do integracji, ale też do poznawania gminy, bo każdego roku inne sołectwo jest gospodarzem olimpiady – mówiła podczas imprezy wójt Magdalena Kołodziejczak.

W tym roku bawiliśmy się na terenie kompleksu sportowego przy Zespole Szkół w Łęgowie, a za rok zapraszamy wszystkich do Borkowa.

M. Bielicka