Sztuka w skansenie już 3 września!

W sobotę 3 września zapraszamy do Mokrego Dworu na niezwykły spektakl z plejadą wspaniałych aktorów, którzy zagrają w wyjątkowej scenerii Skansenu Żuławskich Maszyn Rolniczych w Mokrym Dworze. To okazja, by zobaczyć znakomitą sztukę siedząc… na słomie!

Sztuka w skansenie tradycyjnie już zainauguruje sezon teatralny w gminie Pruszcz Gdański (jesienią i zimą na spektakle zapraszamy do OKSiBP w Cieplewie). Doroczne spektakle w Mokrym Dworze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Warto więc nie zwlekać i już zamówić bilet.
Bilety w cenie 40 zł do nabycie w OKSiBP w Cieplewie (ul. Długa 20 A) tel.: 58 682 85 78 oraz o sołtysa Mokrego Dworu Wiesława Zbroińskiego: 508 600 385.

Organizatorami wydarzenia są: Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański, Sołectwo Mokry Dwór i Stowarzyszenie Sołtysów Gminy Pruszcz Gdański.

Magdalena Bielicka