Jak zgarnąć nagrody, jak zostać zwycięzcą

Firma RIBET sp. z .o.o. – deweloper z Pruszcza Gdańskiego w tym roku jest jednym z głównych partnerów festiwalu Gdańsk Dźwiga Muze. Przy okazji obecności na tym wydarzeniu rozpoczęli właśnie konkurs z ciekawymi nagrodami (kamera sportowa GoPro Hero, zegarek Casio G-Shock, słuchawki sportowe Kruger&Matz, vouchery na kwotę nawet 50 000 złotych).

Konkurs trwa od 11.07.2016 do 31.08.2016

„Wystartował konkurs Akcja eXtrim – wypatrz najciekawsze, najbardziej zaskakujące miejsce lub sytuację. Naklej w kadrze wlepkę konkursową Akcji eXtrim. Pewnym zdecydowanym chwytem złap telefon komórkowy, aparat fotograficzny, tablet tudzież kamerę, weź głęboki wdech – przecież jesteś wolnością, jesteś ważną osobą – pstryknij fotkę naklejki przedstawiającej logotyp „Ri”.

akcja_extrim
akcja_extrim

Aby zgarnąć nagrody:

OBSERWUJ
Idź za wewnętrznym głosem! Wypatrz najdziwniejsze, najbardziej zaskakujące lub najciekawsze miejsce lub sytuację. Naklej w kadrze wlepkę konkursową Akcji eXtrim (link do wlepki). Chwyć coś, co zrobi zdjęcie (telefon, tablet, pralkę, taboret), weź głęboki oddech i strzelaj! Bądź kimś – zrób fotkę scenki z naklejką „Ri”. Jesteś zwycięzcą!

DZIAŁAJ
Podeślij nam fotkę (plik graficzny JPG lub PNG) używając formularza kontaktowego na stronie Akcji eXtrim lub wrzuć ją na swojego Instagrama tagując wpis #akcjaextrim.

ZGÓDŹ SIĘ!
Wysyłając swoje zgłoszenie oznajmiasz, że zapoznałeś się z Regulaminem Akcji eXtrim (link), nieodpłatnie przekazujesz pełne prawa autorskie do wysłanego zdjęcia Organizatorowi Akcji (Ribet sp. z o.o.), by mógł użyć go w celach promocyjnych oraz marketingowych, z publikacją włącznie.

BĄDŹ NAJLEPSZY – POKAŻ NA CO CIĘ STAĆ
Zgarnij nieziemskie nagrody – łączne zniżki na ponad 100 000 złotych, kamerę sportową GoPro Hero, zegarek Casio G-Shock, ekstremalne słuchawki sportowe Kruger & Matz.

strona konkursowa: http://www.ribet.pl/akcjaextrim

strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/919403811520482/

Related posts