Zaproszenie na festyn z okazji Dnia Dziecka 2016

Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański, wraz z sołectwami Rusocin, Łęgowo, Cieplewo, Żukczyn, przedszkolem Słoneczna Kraina, Strażą Gminną Gminy Pruszcz Gdański i Zespołem Szkół w Łęgowie, zaprasza na festyn rodzinny ph.:”Wszystkie dzieci nasze są”.

Dzień Dziecka 2016
Dzień Dziecka 2016

Impreza z okazji Dnia Dziecka odbędzie się w niedzielę, 29 maja 2016 r., na terenie OKSiBP przy ul. Długiej 20A w Cieplewie. O godz. 12:00 festyn rozpocznie „Bajlandoteka” – koncert piosenek bajkowych. O godz. 13:00 organizatorzy zapraszają na program artystyczny pt.: „Tajemnice cyrkowego klauna”, a o godz. 15:00 na spektakl teatralny „Rockandrollowy kot w butach”. Na zakończenie, o godz. 16:00 odbędzie się zabawa taneczna.

Ponadto na gości będą czekać inne, liczne atrakcje – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych: pokazy eksperymentów naukowych w wykonaniu Naukowego Koła Chemików Uniwersytetu Gdańskiego, miasteczko ruchu drogowego, gigantyczna gra planszowa, pokaz słodkiego rękodzieła, instruktaż  udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, zwiedzanie wnętrza wozu strażackiego, rodzinne gry, zabawy i konkursy sprawnościowe, malowanie twarzy, pneumatyczne zamki, karuzela, ekipa motocyklowa, poczęstunek, szkółka futbolowa i inne konkurencje sportowe oraz wspólne czytanie bajek w namiocie bibliotecznym. Wstęp wolny, a wszystkie atrakcje dla milusińskich są bezpłatne.

Related posts