22 kwietnia szkoła w Wiślinie otrzyma imię Danuty Siedzikówny „Inki”

Już 22 kwietnia w piątek w Wiślinie odbędzie się uroczystość nadania szkole im. bohaterki Danuty Siedzikówny „INKI”.

Dyrekcja szkoły serdecznie zaprasza rodziców na uroczystość nadania naszej szkole imienia Danuty Siedzikówny „Inki”, wręczenia sztandaru oraz otwarcia sali gimnastycznej, która odbędzie się dnia 22 kwietnia 2016 roku ( piątek).

Program uroczystości obejmuje:

 

  •  godz. 10.00 – uroczysta msza św. z poświęceniem sztandaru w Kościele  p.w. Niepokalanego  Serca Maryi w Wiślinie pod przewodnictwem JE Ks. Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia Metropolity Gdańskiego
  • godz. 11.15 – rozpoczęcie uroczystości na terenie szkoły
  • godz. 13.00  – zakończenie uroczystości

 

Rodzców chętnych do pomocy w organizacji uroczystości – prosimy o kontakt z wychowawcami.

(MC)

 

Related posts